Британський видавець пояснив, чому на Євробаченні-2017 перемогла Україна

Україна, як країна-господиня Євробачення-2017, стала переможницею та продемонструвала, що країна є повноцінною частиною Європи.
Сообщает http://zolotislova.blogspot.com
Таку думку висловив видавець журналів Business Ukraine і Lviv Today Пітер Дікінсон, пише24tv.ua.

За його словами, травень 2017 року увійде в історію, як знаковий місяць. Саме під час проводення Євробачення-2017 Україна показала свою інтеграцію в Європу.

Тепер, коли костюми зняті і галас влігся, ми можемо визнати, що справжнім переможцем Євробачення-2017 стала сама Україна. Українці змогли представити свою країну тисячам іноземних гостей і сотням мільйонів телеглядачів по всьому світу, створивши позитивне враження замість стереотипу воюючої та злиденної України,
– написав Дікінсон.

Британець особливою увагою відзначив роботу української поліції, оформлення фан-зон у Києві, а також волонтерів, які добре володіли іноземними мовами. Також він відзначив і сцену, на думку Дікінсона, вона була приголомшливою.

Хоча були і негативні моменти. Видавець відзначив, що слоган конкурсу Celebrating Diversity не позначилася на виборі ведучих, якими стали троє чоловіків. Також він звернув увагу на "Арку різноманітності" в центрі Києва, яку так і не вдалося завершити до початку Євробачення.

Дікінсон не оминув увагою і скандал щодо учасниці від Росії – Юлії Самойлової, – яку так і не впустили в Україну.

"Цей трюк дійсно став поганою рекламою, але в підсумку не зірвав концерт в Києві. Може, навіть навпаки – вніс свою лепту в успіх пісенного конкурсу в Україні, прибравши незручний політичний елемент з порядку денного і дозволивши організаторам сконцентруватися на роботі над шоу", – написав видавець.

Це буде протидіяти спробам Росії принизити Україну на міжнародній арені. Москва не зуміла переконати глобальну аудиторію в тому, що неонацисти захопили владу в Україні. Бурхливе освітлення київського свята Євробачення – відмінний аргумент проти цього міфу,
– резюмував Дікінсон.

За його словами, Євробачення для України – важлива невійськова перемога. Проведення цього конкурсу допоможе Україні створити власний міжнародний імідж після десятків років перебування в тіні і останніх кількох років, проведених під знаком зони військового конфлікту

джерело
Поділитись в Google Plus