А ви знаєте що буде відбуватися з гривнею??? Краще сядьте, перед тим як читати

Експерти спрогнозували курс гривні і пояснили чому до кінця року національна валюта може втратити “у вазі”, передає http://korupciya.com

Фінансисти з IMF group провели власні розрахунки зміни курсу гривні на найближчі місяці. Згідно з даними, до кінця грудня, з огляду на пікових витрат бюджету, ми вийдемо на 27,6 грн. / $ І, з огляду на часовий лаг валютного ринку, – в січні-лютому ризикуємо девальвувати до 28,3-29,7. Однак, отримання основними експортерами (аграріями та металургами) передоплат в кінці лютого поверне курс до грудневих значень, і до 29 грн / дол. ми ризикуємо повторно вийти тільки до осені, якщо не отримаємо новий транш МВФ.

Розповіли також економісти і про те, як блокада торгівлі з окупованими територіями впливає на ВВП країни.

Прогноз темпів зростання реального ВВП, передбачає 2,6% зростання в поточному році, 3,1% – в 2018 і уповільнення до 2,9% і 3,3% в 2019-2020 роках відповідно. З огляду на припинення торгівлі з тимчасово окупованими територіями, ми істотно знизили обсяг виробництва у важкій промисловості і видобувних галузях, що вже позначилося на темпах зростання реального ВВП в 1 кварталі, який виявився на 1,44 процентних пункту нижче нашого грудневого прогнозу. В цілому, за нашими розрахунками через Блокади українська економіка втратила 0,96% свого поточного ВВП, що дорівнює 840 млн. доларів.


Поділитись в Google Plus