Як Ломаченко знищив Маррьягу в чемпіонському бою ВІДЕО


Українець Василь Ломаченко переконливо захистив титул чемпіона світу WBO у поєдинку проти колумбійця Мігеля Маррьяги

Як від Ломаченка тікали суперники
Василь Ломаченко у поєдинку проти Мігеля Маррьяги втретє захищав титул чемпіона світу у другій напівлегкій вазі (до 59 кг) за версією WBO (Всесвітньої боксерської організації).
Перед цим боєм промоутери українця з Top Rank намагалися влаштувати зустріч з одним із чемпіонів за іншими версіями. Проте домініканець Хесреель Корралес (Всесвітня боксерська асоціація - WBA), мексиканець Мігель Берчельт (Всесвітня боксерська рада - WBC), американець Джервонта Девіс (Міжнародна боксерська федерація - IBF) поєдинку з Ломаченком відверто уникають, боячись втратити свої титули.
Український чемпіон через це навіть заявив, що через таких боягузів буде вимушений знову змінити категорію у пошуках достойних суперників та піднятися у легку вагу (до 61,2 кг). Але поки його команда займалася пошуками інших варіантів у вазі до 59 кг.
Пріоритетним вважався бій-реванш із Орландо Салідо, який завдав нашому боксеру у 2014 році єдиної поразки на професійному рингу. Але мексиканець останньої миті відмовився підписувати контракт.
Невдачею завершилася й спроба домовитися із дворазовим олімпійським чемпіоном Гільермо Рігондо. Кубинець був готовий зустрітися з Ломаченком у його категорії, але WBA зобов’язала його захищати титул чемпіона світу у другій найлегшій вазі (до 55,3 кг).
І лише після цього суперником українця було обрано Мігеля Маррьягу. Цей колумбієць має репутацію міцного середняка. Він двічі бився за чемпіонський титул у напівлегкій вазі (до 57,2 кг), але зазнав поразок – від мексиканця Оскара Вальдеса та ямайця Ніколаса Волтерса, якого восени минулого року розібрав "на запчастини" переміг Василь Ломаченко.
Тож не дивно, що беззаперечним фаворитом бою вважався українець, у перемозі якого анітрохи не сумнівалися букмекери, пропонуючи на його перемогу коефіцієнт 1.01, а на виграш Маррьяги даючи 17.00.
Чим Маррьяга розлютив українця
Попри це, на початку поєдинку Мігель Маррьяга довів, що він не є хлопчиком для побиття та сам багато вміє у рингу. Колумбієць у першому раунді сміливо викидав удари, а від випадів суперника ухилявся, вправно працюючи корпусом.
Також він вміло використовував власну перевагу у зрості – зі своїми 173 см Маррьяга був на 5 см більшим за Ломаченка. Він присідав, а під час атаки українця випірнав, постійно влучаючи нашому боксеру головою у обличчя. Брудний прийом спрацював – у Ломаченка швидко з'явилося розсічення під правим оком та на лівій брові. Українець кілька разів закликав суперника діяти за правилами, але Маррьяга не звертав уваги на прохання та продовжував гнути свою лінію
Василю Ломаченку вдалося пояснити колумбійцю, що він неправий, лише за допомогою кулаків. Після короткої розвідки, українець захопив центр рингу і діяв першим номером, примушуючи суперника постійно тупцювати назад. Проте у перший трьох раундах чемпіон не поспішав вкладатися в удари, а ретельно шукав слабкі місця в обороні Маррьяги.
Коли чемпіон вказав колумбійцю на місце
Сигналом для активніших дій послужив пропущений українцем правий боковий наприкінці 2 раунду, після якого йому довелося вислуховувати у куті різкі зауваження свого тренера та батька – Анатолія Ломаченка.
Після цього наш боксер нарешті увімкнувся на повну та почав демонструвати за що його називають Hi-tech. Ломаченко раз по раз притискав Маррьягу до канатів та завдавав йому десятки різноманітних ударів – у корпус та голову, прямих, бокових та аперкотів. Українець невпинно маневрував, через що у колумбійця голова пішла обертом і він перестав орієнтуватися у просторі та розуміти звідки чекати удару. Логічним наслідком цього став нокдаун у 3 раунді – Ломаченко провів серію, яку завершив коротким лівим у щелепу та вклав Маррьягу на підлогу.
Колумбієць миттєво підскочив на ноги і демонстративно пограв біцепсами, демонструючи, що повен сил продовжувати поєдинок. Ломаченко відповів на зухвалість відвертим знущанням – він сам пішов у кут та жестами запросив Маррьягу атакувати - колумбієць виглядав жалюгідно і виявився абсолютно безпорадним у наступі.
Як Ломаченко здобув перемогу
Єдине що у ці хвилини хвилювало українських вболівальників – це розсічення брови Ломаченка, через яке він закінчував 5 раунд із повністю закривавленим обличчям. Але проблему оперативно вирішив катмен у куту нашого боксера, який настільки вправно впорався із травмою, що у подальшому вона чемпіону не дошкуляла.
Стало очевидно, що надалі затягувати бій Ломаченку немає сенсу і він дав зрозуміти Маррьязі, що його локальні успіхи у перших раундах сталися, виключно через поблажливість українця.

Вирішальним став 7 раунд, який перетворився для колумбійця на суцільний жах та завершився пропущеним перед самісіньким гонгом лівим боковим та другим нокдауном. Колумбієць знову звівся на ноги, але після короткої наради у своєму куті відмовився від подальшого продовження бою. Своє він отримав сповна.Рефері зафіксував перемогу Василя Ломаченка технічним нокаутом. Яка прірва утворилася між українцем та рештою боксерів у другій напівлегкій вазі підкреслив той факт, що уже третій поспіль суперник у бою проти Ломаченка був настільки декласований, що банально здався.
Що на українця чекає далі
Вочевидь, далі залишатися у цій ваговій категорії Василеві Ломаченку сенсу немає. Свій наступний бій українець обіцяв провести наприкінці 2017 року. Ймовірно він відбудеться вже у третій для нашого боксера категорії на професійному рингу – легкій вазі. Може хоча б там Ломаченко знайде достойних суперників, які допоможуть перетворити його бої із шоу одного актора, на конкурентні поєдинки. 
Поділитись в Google Plus