Скільки коштує житло в прикарпатській Коломиї. ВІДЕО


За останні 4 роки ціни на житлові квадрати у Коломиї знизились на 30%. Та це якщо порівнювати вартість у доларах. Беручи до уваги гривневі ціни – статистика дещо інша. 

Як повідомляє "НТК" охочих купити житло в писанковій усе більше. І це при тому, що часто помешкання у Коломиї дорожче ніж у Івано-Франківську. Експерти пояснюють, Коломия – місто привабливе для туристів та інвесторів.

Ринок нерухомості у Коломиї доволі активний, - розповідає керівник місцевого  агентства нерухомості. Однак не настільки як у 2006-2007 рр. Саме тоді банки кредитували купівлю житла, продовжує Роман Боєчко, який на цьому ринку працює вже більше 20 років.

Ціни на житло у Коломиї за останні кілька років змінилися. Це вплив курсу долара, продовжує Роман Боєчко. Фахівець каже, найбільше у Коломиї охочих купити нове житло.

Придбати однокімнатну квартиру у нашому місті можна і за 8 тисяч доларів, а можна і за 20. Все залежить від розташування, площі  та стану житлових квадратів. Двокімнатна обійдеться від 13 тисяч умовних одиниць до 30. Це на вторинному ринку. На первинному - ціни дещо інші.

За квартиру де три кімнати на вторинному ринку потрібно заплатити від 15 до 35 тисяч доларів. На первинному ринку коштує таке житло від 30 тисяч умовних одиниць. Цікаво, що інвестують в Коломийську нерухомість загалом не місцеві, а мешканці сусідніх районів та областей.

Поділитись в Google Plus