Удова Беннінгтона з Linkin Park вперше звернулася до його фанатів


Удова фронтмена гурту Linkin Park Честера Беннінгтона Талінда написала відкритого листа.Жінка вперше розповіла, що відчуває після суїциду свого чоловіка.

"Тиждень тому я втратила свою другу половинку, а мої діти втратили свого героя - свого тата. У нас було казкове життя, і тепер воно перетворилася на якусь жахливу шекспірівську трагедію", - написала Талінда.

"Як мені бути далі? Як мені зібрати мою розбити душу? Єдина відповідь, яку я знаю, - це виростити наших дітей у любові, яка лишилася в мені", - додала вона.

Вдова Беннінгтона подякувала його прихильникам за підтримку.

"Я хочу, щоб спільнота та прихильники по всьому світу знали, що ми відчуваємо вашу любов. Ми також відчуваємо вашу втрату. Мої діти у такому ранньому віці втратили батька. І я знаю, що всі ви допоможете зберегти живою пам'ять про нього", - зауважила Талінда.

"Він був яскравою, люблячою душею з ангельським голосом. І тепер він без болю співає свої пісні у всіх наших серцях", - додала вона.

До слова, нещодавно ЗМІ повідомили, що дружина Беннінгтона та уся його сім'я планують провести закриті похорони музиканта.

Нагадаємо, 41-річний лідер Linkin Park наклав на себе руки 20-го липня.Поділитись в Google Plus