Російська суддя "купила" Баскова, Брежнєву й Меладзе з Кобзоном для весілля доньки?


Російська суддя на ім'я Олена Хахалєва, схоже, не пожаліла грошенят заради весілля своєї доньки Софії і опинилася в центрі мегаскандалу.
Адже мережі підрахували, що на пишне святкування в краснодарському ресторані "Галич Холл", де гостей розважали Валерій Меладзе, Йосип Козон, Микола Басков та Віра Брежнєва, було витрачено десь 2 мільйони доларів. Суддя ж таку суму спростовує та запевняє, що зірки були просто гостями.


Увагу ЗМІ та інтернет-користувачів на весілля доньки слуги закону першим звернув юрист Сергій Жорін, написавши про це в Instagram.


Эта свадьба за 2млн$ потрясла Краснодарский край. Это не просто пир во время чумы. Это плевок Вам в лицо!!! Нет. Всем нам! Это не свадьба детей олигархов. Это свадьба дочери действующей судьи Краснодарского краевого суда Елены Хахалевой. И она не просто Судья, а Член президиума Краснодарского краевого суда и Заместитель председателя! Утритесь все, кто трудится за 20тыс р в месяц, по 8 часов каждый день. Утритесь коллеги, которые ссылаясь на действующее законодательство пытаются отстоять правду в Краснодарском краевом суде. Я многое видел, но есть вещи, которые не перестают меня возмущать. Хамство и наглость людей, которые должны стоять на защите наших интересов. Есть старая шутка про адвокатов. Мол существуют такие Адвокаты, стоимость услуг которых настолько велика, что дешевле купить судью. В данном случае это не так. Это все, что нужно знать о Краснодарском правосудии. Репост, если Вы также как и я возмущены подобным хамством и наглостью. #насудила #краснодар #суд #закон
Допис, поширений Сергей Жорин (@advokatzhorin)


Знімки та відео з весілля, якими ділилися в соцмережах гості, тепер здебільшого повидаляли, але дещо лишилося.

 Вартість "мультизіркового" весілля оцінюють у 2 мільйони доларів
 Віра Брежнєва не лише співала, а й позувала для селфі
За словами телеведучого Андрія Караулова, гонорари артистам склали 400 тисяч євро. А одним із подарунків, який буцімто отримали молодята, став автомобіль Bentley. До слова, новоспечений зять судді - співробітник Слідчого комітету.

До слова, на весіллі виступав і балет. Як написала в своєму фотоблозі одна з танцівниць, заслужена артистка Кубані та солістка балету музичного театру Краснодару, вони з колегами "кружляли в танці навкруг торта", поки Басков виконував пісню "Свадебные цветы".
Суддя Хахалєва в коменарі "Российской газете" назвала "повною маячнею" оцінку весілля в 2 мільйони доларів і спростувала факт дарування Софії та її обранцеві дорогого авта. Жінка заявила, що весілля повністю оплачував її колишній чоловік, "досить крупний підприємець", а зірки - просто його земляки та друзі.
"Меладзе, як і Сосо Павліашвілі, як відомо, теж грузини, а Віра Брежнєва заміжня за грузином. Із Йосипом Кобзоном колишній чоловік у приятельських стосунках уже багато років", - оголосила Хахалєва, обурена "втручанням у особисте життя".
Раніше скандал уже встиг прокоментувати Кобзон, повідомляє "Говорит Москва".
"Яке вам діло до весілля? А ви не хочете взнати, простирадло було на ранок із червоними плямами чи ні? Що за хамство взагалі таке, втручатися в сім'ю! Який резонанс? Дурна історія, дурні журналісти, котрі лише й шукають лайно всяке і бридоту", - заявив депутат російської Держдуми.
 Кобзон теж залюбки фотографувався з весільними гостями
Нагадаємо, російські олігархи нещодавно одружили своїх дітей у Лос-Анджелесі, під того ж таки Баскова, Світлану Лободу, Стаса Міхайлова та саму Lady Gaga.


Поділитись в Google Plus