Як живеться українцям, які переїхали до США?

Як живеться українцям, які переїхали до США? Фотограф із Києва Анастасія Котельник з’ясовує це у своєму проекті «Імміграційна мрія». Зараз вона подорожує Сполученими Штатами і збирає історії.
Сообщает http://www.ban.net.ua
«Мені дуже подобається бачити, як тут влаштувались наші українці. Також я знімаю в офісах, якщо це якась відома компанія, креативний офіс, і людина пишається тим, що вона там працює», – розповідає «Голосу Америки» Котельник під час зйомок своїх чергових героїв.

Киянка знімала українсько-американське подружжя Юлію Бліндюк і Кена Вілліса у домі разом із їхньою собакою. Зазвичай, під час подібних зйомок, фотограф просить героїв займатися щоденними справами у кадрі. Наприклад, зготувати сніданок. Цього разу, завершивши зйомку в домі, вони йдуть на вулицю, щоб зробити серію знімків під час прогулянки із собаками.


Вийшовши на двір, фотограф починає давати вказівки подружжю, – «і от просто відчувайте: це наше життя, це наш будинок, ми в цьому моменті, в цій історії, ми тут живемо зараз. І передайте це у своїх виразах облич».
Вибрані кадри увійдуть до фотокниги та будуть представлені на виставці у Києві. Але онлайн Анастасія опублікує серії фотографій разом з історіями героїв. Тож після зйомки всі повертаються додому, щоб поспілкуватись.
Ця пара познайомилась у Києві, куди Кен приїхав вчити російську мову. «У той час я їздив туди й назад між Україною і США, і в якийсь момент я вирішив залишитись в Україні на кілька тижнів. А потім запросив її приїхати до мене».
І хоча Бліндюк не була у Сполучених Штатах сама, складнощів адаптації було не уникнути. «Коли я зрозуміла, що тут залишуся, було трохи дивно, тому що я тут нікого не знала, – розповідає вона. – Всі мої друзі, вся моя родина – всі в Україні. Сюди ніхто не приїде, їм там подобається. І потрібно було адаптуватися до американського стилю життя. Тому що воно здається схожим, але не таке воно вже й схоже. Дуже багато треба вчити, по-іншому розмовляти. Але через деякий час я до цього звикла».

Поділитись в Google Plus