У ЗАПОРІЖЖІ З'ЯВИЛИСЯ БЕЗХАТЬКИ У ФОРМІ КОЛИШНЬОЇ МІЛІЦІЇ ВІДЕО

Двох волоцюг поліція покарала, але не за одяг, а за нецензурні слова, записані на відео.

У Запоріжжі після запровадження нової форми одягу кітелі й головні убори старого зразка стали непотрібні правоохоронцям. Буквально за кілька днів ролики з безхатьками, які приміряли на себе погони, буквально підірвали мережу, йдеться в сюжеті ТСН.

За селфі та відео з волоцюгами перехожі щедро віддячували цигарками та грошима. На базарі в Запоріжжі люди у формі стали зірками. Знайти героїв інтернет-роликів журналістам не вдалося, отже, і з'ясувати точно, звідки взявся одяг. Однак найпевніше, безхатьки витягли його зі сміттєвих контейнерів поблизу відділку поліції біля центрального міського ринку.

Аналогічні знахідки були й у Мелітополі. Місцеві волоцюги так само позували у формі міліціонерів та обіцяли охороняти порядок. Справжні правоохоронці жодних порушень у такому вільному поводженні з міліцейською формою не побачили, бо це спецодяг попереднього зразка, яким можна розпоряджатися на власний розсуд. "З 1 січня одяг старої форми, міліцейської, втратив чинність. Новий одяг, поліції – набув чинність. Жодних розпоряджень чи документів, які зобов'язують наших працівників здавати стару форму, немає", - пояснила представник поліції Катерина Людвік.

Кореспондент ТСН Яків Носков 

Поділитись в Google Plus