ТЕРМІНОВО! Тука в прямому ефірі зробив надзвичайний чоловічий вчинок. Такого ніхто очікував! Йому аплодує стоячи вся країна Чиновник зробив пропозицію жінці, з якою живе разом понад 20 років.   Сообщает https://politeka.net/ua

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука під час телепередачі зробив пропозицію руки та серця своїй коханій жінці, повідомляє Politeka.

“Віта, я тобі пропоную все ж зареєструвати наші відносини та стати моєю офіційною дружиною”, – заявив чиновник.Як зізнався Тука, він живе з коханою жінкою 21 рік, проте дотепер ці відносини не були офіційно зареєстровані. Примітно, що навіть не бувши офіційно одруженими – Тука називає свою улюблену “дружиною”.

Нагадаємо вчора  під час другого півфіналу Євробачення, конкурсантка від Македонії Яна Бурчеська отримала пропозицію вийти заміж за учасника власної команди Александр.

Визнання відбулося після того, як завершився підрахунок голосів другого півфіналу конкурсу, щоб це не впливало на його хід. Під час спілкування з ведучим Тимуром Мірошниченком в грін-румі Олександр встав на коліно і запропонував коханій вийти за нього заміж. Яна Бурчеська відповіла «так».

Поділитись в Google Plus