У АВАКОВА ЗНАЙШЛИ ПІДЛЕГЛУ З 5-МА КРИМІНАЛЬНИМИ СПРАВАМИ!

Кажуть, молоді реформатори не бачать корупції в структурах МВС. Спробую дещо розвіяти рожевий туман одним дуже показовим прикладом.  Сообщает http://www.bombanews.pro

Це Ганна Чередниченко, у серпні 2016 року вона була призначена на посаду завідуючого терапевтичним відділенням поліклініки МВС в Луганській області повідомляє Обозреватель

До цього Ганна Олегівна трудилася головним лікарем Біловодської центральної районної лікарні і на цій посаді залишила неабиякий слід в історії. Чи то пак не стільки в історії, скільки в матеріалах різних кримінальних справ.

Виявляється, новий головний терапевт поліклініки МВС є фігурантом аж п’яти кримінальних проваджень. Ще й яких!

У квітні 2014 року Ганна Олегівна була активним організатором еленерівського “референдуму” в Біловодську, схиляла персонал лікарні та пацієнтів брати в ньому участь. 16 липня 2014 року за цим фактом по ст. 110 СБУ відкрила кримінальне провадження. У Ганни Олегівни двічі проводили обшуки, викликали її на допити… а потім справа зависла, а Чередниченко залишилась працювати на своїй посаді, і, як видно з подальших подій, дуже самовпевнено.

Бо вже в липні 2015 року Ганна Олегівна стає головним фігурантом нового кримінального провадження за фактом зловживання владою і нанесення збитків державі на 1 мільйон гривень. Справа в тому, що будівельні матеріали, передбачені на будівницво Біловодської ЦРЛ, якимось чином матеріалізувались в новозбудованому будинку Чередниченко. В цій справі щойно завершена експертиза, яка тривала понад рік.

У травні 2016 року до біловодської поліції із заявою на Чередниченко звернулася донька померлого в Біловодській лікарні пацієнта. Справа в тому, що Ганна Олегівна, будучи одночасно невропатологом, лікувала пацієнта від інсульту. А він помер від пневмонії.

Відтак маємо кримінальне провадження по ст. 367 – неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до смерті людини. Проте ніякого руху по цьому розслідуванню не спостергіється взагалі. З цього приводу зі скаргою нещодавно донька померлого звернулася до міністра Авакова.

Смерть пацієнта стала останньою краплею, і Ганну Олегівну “попросили” звільнитися. Якось дуже по-хорошому. За згодою сторін.

Але звільнившись, діяльна Ганна Олегівна, ні хвилини не сиділа без діла. Вона очолює виборчий штаб кандидата Мошенского, який балотувався на довиборах у ВР по сумнозвісному 114 округу. Ну і разом зі своїм давнім знайомим Мошенським (київським олігархом-баригою) Чередниченко тепер фігурує ще й у справі по підкупу виборців.

Ну а далі життєвий шлях Ганни Олегівни ви вже знаєте. Перебралася в Сєвєродонецьк, піднімати охорону здоров’я в струтурах МВС. Правда, славне біловодське минуле наздоганяє Ганну Олегівну вже навіть після призначення її завтерапією поліклініки МВС. Буквально кілька тижнів тому по ній відкрито нове – п’яте – кримінальне провадження. Знову зловживання владою і нанесення збитків. Ще будучи головлікарем, вона купила якийсь мотлох замість запчастин до рентген-апарату. На суму 460 тис. грн. Апарат не пропрацював і трьох місяців, а постачальників тепер ніхто не може знайти.

На мій запит про те, як же так сталося, що людина, до якої стільки питань у правоохоронних органів, почала працювати в правоохоронних органах, в МВС щиро здивувалися (відповідь додаю). А шо ж, свой чєлавєк.


Натомість, представники внутрішньої безпеки після мого запиту стали цікавитись у біловодської поліції, звідки це Решетилова знає номера кримінальних проваджень. Рєбята, залиште в спокої ту нещасну поліцію, не здивуюсь, якщо вони самі в дєлє. У мене багато альтернативних джерел 🙂 Займіться краще Чередніченко і їй подібними.
Поділитись в Google Plus