ЗА ПЕРЕЇЗД В ІТАЛІЙСЬКЕ СЕЛО ВАМ ЗАПЛАТЯТЬ 2000Є І ЦЕ НЕ ЖАРТ!

Якщо ви погодитеся переїхати в невеличке містечко в гірському районі італійської Лігурії, місцева влада забезпечить вам не лише найвигідніші умови оренди житла, а й грошову винагороду у дві тисячі євро .Побоюючись того, що через процеси урбанізації містечко Борміда (в 80 кілометрах від Генуї) може повністю спорожніти, місцева влада пропонує кожному новому мешканцеві винагороду в розмірі двох тисяч євро.
Крім того, новоприбулим обіцяють, що оренда житла (будинок з кухнею, ванною, вітальнею, гаражем, коморою, підвалом і чотирма спальнями) коштуватиме всього 50 євро на місяць.
Поки що населення Борміда налічує 394 людини, але мер Даніеле Гальяно (Daniele Galliano) сподівається, що вже незабаром кількість охочих насолодитися спокійним і розміреним життям, чистим гірським повітрям значно збільшиться.
Мер Даніеле Гальяно спочатку перевірив свою ідею в фейсбуці і тепер говорить, що програма почне діяти через два місяці.
Його пост зібрав десятки коментарів – і, судячи з них, населення в Борміді незабаром значно поповниться.
На пропозицію мера відгукнулися користувачі з Данії, Індії, Британії, США, Угорщини та Індонезії. Причому їх явно не відлякує навіть перспектива залишитися без роботи в селі, в якому є лише чотири ресторани і одна церква.
Детальніше про умови програми ви можете дізнатися на сторінці мера в facebook.
Власник одного з сільських ресторанів попереджає, що новосельцям доведеться чимось себе розважати. За його словами:
“Робити тут практично нічого. Але зате у нас просте, натуральне життя, є ліси, кози, церква і багато смачної їжі. Стресу у нас тут точно немає”
Як виглядає житло за € 12,50 в тиждень?Поділитись в Google Plus