ХТО ВОНА НАСПРАВДІ?Тетяна Чорновіл: дівчинка за викликом депутата Пашинського

Нібито зі згоди Комітету опору диктатурі. Насправді ж кандидатуру Чорновіл лобіює гебістське угруповання Турчинова-Кожемякіна-Пашинського.

Цікаво, чи усвідомлює київська журналістка, що маловідому в народі дівчину роблять представником «опозиції» лише для того, щоб не безкоштовно здати округ висуванцю від влади? Навіть якщо усвідомлює, заради мандата й недоторканності, не кажучи про популярність та великі гроші, вона продасться дияволу уся, від крашених нігтів до самих печінок. Про це свідчить вся її кар’єра.

Чорновіл здобула сумнівну славу «зливного бачка» від журналістики, коли писала про відомих олігархів на замовлення конкуруючих олігархів всякі вигадані нісенітниці. Вона істерично скандалила, зривала лаври та ставала улюбленицею тих специфічних читачів-маргіналів, які, наче свині, найбільше полюбляють грязюку брудних наклепів. Потім наша героїня потихеньку програвала суди і вибачалася. У кількох випадках, «порозумівшись» із обгаженими нею VIP-персонами (багаті чоловіки подейкують, що «порозумітися» з нею найлегше в ліжку), вона починала ляпати грязюку на своїх вчорашніх спонсорів.

Недарма Тетянка крутить амури з олігархами та знаменитостями. І ні до кого не прив’язується: ще вчора ходила зі Шкілем, сьогодні вже з Пашинським. Галицьким виборцям теж лоховато було б розраховувати на якусь постійність кандидатки.

  Наобіцяє з три короба, сенсаційно злетить на мітлі у північ над Городком чи влаштує ще якийсь «перформенс» моднього штибу, замість звичних пайків та ремонтів розкидає листівки зі своїми жовчними дописами… та й зникне в парламентських кулуарах. На окрузі після виборів її не знайдете.

Сергій Пашинський, який втягнув Тетяну Чорновіл у брудну політичну оборудку – один з найодіозніших махінаторів у щурячій стаї Юлії Тимошенко. Що поєднує його із продажною інтернет-журналістикою? Можна тільки припускати, враховуючи репутацію ловеласа. У 1999-2000 роках, коли Пашинський був заступником голови «Ощадбанку», він влаштовував гулянки з дівчатами прямо в робочому кабінеті. Якось у нього закінчилися гроші, і він напідпитку увірвався до сховища за готівкою «для дам». Хтозна, можливо, з ринку продажної любові Пашинський перекочував на ринок продажних мас-медій і віддає належне моді наших олігархів висувати своїх продажних дівчат по мажоритарці.

Виборцям, чиї серця прагне завоювати Тетяна Чорновіл, може бути цікаво, як її спонсор Пашинський здобував гроші на виборчу кампанію дівчини.


Будучи нардепом, він користувався своєю недоторканністю для рейдерського захоплення підприємств. Наприклад, на заводі кондвиробів «Житомирські ласощі» було проведено фіктивні збори акціонерів, куди справжніх акціонерів не пустили, бо завод перетворився на… громадську приймальню Пашинського!

До того він очолював держпідприємство «Укррезерв», яке продавало товари з Держрезерву за заниженими цінами, а купувало за завищеними, при цьому весь зиск діставався «своїм людям» з оточення Пашинського через їх кишенькові фірми.

Окрім того, Пашинський сам визнав, що привів у парламентську фракцію БЮТ раніше судимого кримінального авторитета Олега Черпіцького, відомого під прізвиськом «чепчик». Пізніше той перебіг у фракцію Партії регіонів. Цього слід було очікувати: подібне липне до подібного.

Трійка жадібних лузерів Турчинова, Кожемякіна, Пашинського ведуть партію Тимошенко до остаточного упадку і з нечуваним нахабством збираються в’їхати особисто як «списочники» у наступне скликання Верховної Ради на залишках рейтингу Юлії Тимошенко. На решту округів кидають людей, що завідомо не мають шансів перемогти.

Джерело

Поділитись в Google Plus